Najnowsza wersja chronoprintera ZP104-C z wyswietlaczem oled, który oznacza się super widocznością w każdych warunkach świetlnych (słońce, zmrok), charakteryzuje się także nienaganną pracą w niskich temeraturach (mróż do - 20 C).

 

Dokładność pomiaru 0,001 sekundy. Chronoprinter oparty jest na nowoczesnym 32 bitowym procesorze umożliwiającym pomiar czasu dziesiątkom zawodników jednocześnie przebywającym na trasie. Współpracuje poprzez dwa złącza RS232 z drukarką termiczną, tablicą wyników oraz z komputerem PC.

 

Chronoprinter wyposażony jest w drukarkę firmy SEIKO, a wydruk o szerokości 57 mm umożliwia rostrzyganie wszelkich protestów zgłaszanych przez zawodników.   Chronoprinter ZP104- C posiada trzy wejścia impulsowe w postaci gniazd banankowych obsługujące : - bramkę startową i fotocele mety - bramkę startową i dwie fotocele - trzy fotocele - pistolet startowy i fotocele - inne kombinacje urządzeń wyzwalających impuls... Kombinacja trzech wejść impulsowych pozwala na pomiar międzyczasu lub przeprowadzanie biegu (zjazdu) równoległego.

 

Urządzenie ZP104-C poprzez port USB importuje i eksportuje wyniki zawodów do komputera PC.     Z dniem 1 wrzesień 2014 oprogramowanie chronoprintera i współpracujący z nim program na PC (wynikiplc.exe) zostały rozszerzone o możliwość wysyłania wyników na stronę internetową w czasie rzeczywistym, to znaczy że już w trakcie zawodów wyniki można obserwować pod wskazanym adresem internetowym. Warunkiem jest dostęp do bazy danych mySQL.

Nasz chronoprinter sprzedajemy także w wersji z odbiornikiem radiowym impulsów STARTU i METY pod symbolem ZP104-C-R.

 

koszt chronoprintera ZP104-C-R 4180 zł netto